מטבח גן מבטון בעיצוב חדשני

בניית מטבח חוץ היא לא פחות מתפיסת חיים, השימוש בחומרים הנכונים ביותר לצד עיצוב מותאם מייצרים יחד את האיכות שאין שניה לה. גם הפונקציונאליות שבמטבח גן חיצוני הופכת אותו ממש מטבח מאכזי! מטבח בנוי לגינה שלכם הוא שילוב של תפיסת עולם עם דרך מימוש מושלמת שכל זה נטוע בטבעיות בגינה בחוץ.

מטבח חוץ הוא בדרך כלל המטבח השני בבית והוא מיועד לאירוח או לצורך בישול המפיק הרבה עשן. החומרים בהם משתמשים במטבח גן חיצוני אמורים להיות חומרים איכותיים, עמידים ומותאמים לתנאי חוץ, מכיוון שהם חשופים לרוח, שמש, וגשם רוב הזמן. אחד החומרים שמומלץ לעצב באמצעותם מטבח חיצוני הוא הבטון. הבטון הוא חומר עמיד המתיישן בחינניות, ומקבל בצורה טבעית כל סביבה בה הוא נמצא. עירונית, או כפרית ובשילוב מגוון חומרים, צורות וצבעים.

מטבח חוץ מבטון

מטבח חיצוני כאמור, מנצל בצורה אופטימלית את תנאי הגינה והחוץ. בילוי עם חברים ומשפחה בצורה הכי נוחה שאפשר, המטבח הבנוי מבטון, מעוצב בקפדנות ומתאים את עצמו באופן מושלם למיקום בשטח ולכל צרכיהם של הדיירים. תכנון ובנייה של מטבחי חוץ באמצעות בטון מקנים למטבח משטחי עבודה מושלמים מבחינת עמידות ורמת גימור למגע. לקוח יכול לבחור את האורך והגובה הרצויים לו כנגזרת של המודול הבסיסי .

מטבחי חוץ מעוצבים וחדשניים

חברת MY OUTDOORS מציעה מטבח לחצר עשוי יציקות בטון שהוא מקורי, ייחודי, פרי תכנונו של המעצב ההולנדיPiet-Jan van den Kommer בעיצוב חדשני, Cמטבח זה תוכלו לשלב מגוון של חומרים כמו זכוכית, אלומיניום, עץ וכו'. תוכלו להתקין בו את האביזרים החדשניים והמעוצבים שאתם תבחרו כמו הגריל, הטאבון או פלמצ'ה, מקרר, מקפיא וכו'. הלקוח יכול לבחור את הגוון שמתאים לו ולסגנון הגינה, וכך ליצור הרמוניה קסומה בגינה שלו.

תחזוקה מטבחי החוץ של MY OUTDOORS

כל המשטחים של המטבח החיצוני יסופקו ללקוח כמוצר גמור וניתן להקים ולבנות את המטבח בשלבים שונים של פיתוח הגינה. מטבחי חוץ העשויים בטון ידועים בנוחיות התחזוקה שלהם, קל, פשוט ונוח לנקות אותם בשל העמידות שלהם, לא צריך לתחזק או לכסות אותם באופן שוטף, אלא רק בניקוי של המשטחים לאחר צלייה ובישול של ארוחה,צינור, מים וסבון יעשו את העבודה. חשוב לזכור לא לעשות שימוש בחומרי ניקוי חומציים. וחשוב לקרוא את הוראות התחזוקה של מטבחים אלה כדי שתוכלו ליהנות מהם אתם ומשפחתם למשך שנים רבות.

מטבחי החוץ של חברת MY OUTDOORS מביאים עד אליכם את חווית האירוח המושלמת!