מה ההבדל בין מטבח חוץ לעמדת גריל?

בית פרטי שיש בו חצר או גינה הוא חלומם של משפחות רבות. במידה ויתמזל מזלכם וכבר רכשת בית כזה ועיצבתם אותו בסגנון שלכם, כדאי שלא תזניחו ותעניקו עיצוב מוקפד גם לחוץ הבית, שהוא מקום שתנצלו ברוב ימות השבוע. דרך מעולה לנצל את חלל החוץ והגינה זה לבנות מטבח חוץ. את המטבח אפשר לבנות כחלק מהשיפוץ של הגינה או כתכנון שמתווסף לפרויקט הבית שאתם עומדים לרכוש.

מטבח גינה נבנה בהתאמה לכל דרישה של לקוח ומעצב, ותוך כדי התייחסות ורלוונטיות למידות וגודל החצר או הגינה, וכמו כן, ניתן לבנות מטבח חוץ גם עם פינת מנגל או עמדת גריל שהיא ייעודית וכך ליהנות מכול העולמות יחד. נשאלת השאלה וודאי אם לא די להסתפק בעמדת גריל לחצר, ואיזו חווית בישול נקבל בכל אחד מהמקרים? מטבח או עמדת גריל?

בניית מטבח חוץ

לפני הכול נסביר שכל בנייה של מטבח חוץ היא בנייה כאמור שונה מבנייה של מטבח רגיל בפנים הבית. נדרשת עבודת תכנון מוקפדת כדי לשלב את כל האביזרים של המטבח עם משטחי העבודה ועוד. המטרה היא להפוך את מטבח חוץ לנגיש ונוח ממש כמו המטבח הפנימי של הבית. מטבחי חוץ מבטון הם מטבחים עמידים מאוד שמספקים חווית בישול מושלמת והם מחזיקים לאורך שנים רבות. באמצעותם תוכלו לשבת בגינה שלכם בכל ימות השנה, לא תתרוצצו מהחוץ לפנים הכול יהיה בהישג יד, נוח ומותאם לתנאים של כל מזג האוויר.

יתרונות מטבח חוץ על פני עמדת גריל

ההבדל המשמעותי בין מטבח חוץ לבין עמדת גריל הוא שבמטבח ניתן להכין את כל הסעודה ולהישאר לצד האורחים, כל האביזרים הם בהישג יד ויש גם פינת מנגל ועמדת גריל שהיא מאובזרת וייעודית למטבח עצמו. הפינה של עמדת הגריל נמצאת באזור המטבח ומוסיף להווי של החברים והמשפחה. כל אחד מוזמן לבחור את האביזרים שישלימו לו את מלאכת הבישול וכל הזמן ניתן גם לשדרג את המטבח באביזרים משלימים.

עמדת גריל בלבד יכולה להתאים במידה ואין מספיק מקום בגינה למטבח, כשהגינה היא מאוד קטנה ומצומצמת ובכל זאת רוצים ליהנות מחוויית ישיבה ובישול בחוץ כל המשפחה.
חברת MY OUTDOORS תשמח להציע לכם את עמדות הגריל המשולבות באזור עבודה, שיהפכו את חווית הבישול לחוויה חושית ממכרת.

מטבח חוץ מעוצב שלא נופל ממטבח פנים

בחברת MY OUTDOORS מתמחים בשירותי בנייה של מטבחי בטון מודולריים עמידים ומעוצבים. המטבחים מתאימים לכל אחד, מלקוח פרטי עד לחברה תעשייתית. צוות החברה שמקים את המטבח עומד לרשותו של הלקוח בכל מקרה של התלבטויות לגבי איבזור ונוחות.

כשמעל 20 שנה של ניסיון בבישול וארוח חוץ בקנה מידה גדול, עומד לרשותכם עם ההתקשרות עם MY OUTDOORS.

מטבחי MY OUTDOORS מעניקים חווית הבישול שכל אחד יכול ליהנות ממנה, גם המארחים שמבשלים את המטעמים תחת כיפת השמיים ומרגישים בחופשה תמידית וגם האורחים שלא יפסיקו להחמיא וכנראה גם לבקש להתארח בכל הזדמנות אצלכם בחצר.