טאבון גז לגינה האם כדאי?

היום בעלי בתים פרטיים רבים מעוניינים לחוות את חווית האירוח והבישול המושלמת אצלם בגינה בין הצמחייה, עץ התות ותחת כיפת השמיים. לכן יותר ויותר בעלי בתים פרטיים שמחזיקים גינות מטופחות ומעוצבות, ישמרו חלקה מכובדת עבור מטבח גינה מצוייד היטב.

אז אם קיימת כבר גינה מתוכננת וממש ברגע זה משטחי המטבח המעוצב מתוכננים בקפידה עבור המטבח גן שלכם. זה הזמן שתתחילו שלחשוב, איך אתם הולכים לבשל את מגוון המטעמים, איזה תנור, גריל או טאבון כדאי לכם לשלב? ובאיזו שיטת בישול לבחור. נתחיל בלספק לכם את הטיפ הראשוני שטאבון לחצר זאת אפשרות מושלמת ומאוד פופולרית בימינו.

קצת על הטאבון

אמנם הטאבון החל את דרכו כבר לפני מאות שנים כשיטה של אפיה עתיקה ומסורתית. היה נהוג להגיע עד לטבון שניצב במרכז הכפר ומשמש עבור כל התושבים, כלי לאפייה של מאכלי בצק למיניהם. היום ניתן למצוא מגוון של טבונים שכל אחד נבדל מהשני לפני הכול בגודל שלו, יש טבון שהוא מיועד לאנשים פרטיים עבור הגינה או החצר ויש טבונים שהם מיועדים לשימוש תעשייתי יותר. קיימות שיטות חימום שונות בטאבונים, יש טאבון שהוא עשוי ממתכת ויש טאבון מאבן ועוד.

טאבון גז לגינה

היום טאבון הגז, נפוץ בבתים רבים בארץ. טאבון לחצר, המחומם באמצעות אש המוזנת מגז בישול, כמו השימוש הבייתי. מדובר בשיטה מאוד יעלה ונוחה. מנגנון הפעלה פשוט והגעה לטמפרטורה הרצוייה במהירות יחסית גבוהה.

שיטות החימום המסורתיות, פחמים ועץ, הן שיטות עתיקות, שסוד קסמן טמון בניחוח וטעם הנלווים למזון שיש בהם קסם רב. הן דורשות מעט יותר מיומנות- שם MY OUTDOORS הוא חלק מהשרות עבורכם.

לכן היום עומדים לרשותכם טאבונים הניזונים רק בגז, כאלה שהם רק בעץ ופחם, וכאלה שמשלבים גז ועץ, ומאפשרים להנות מכל היתרונות.

טאבון כמתקן מרכזי במטבח חוץ כמו גריל לגינה הוא בדיוק מה שיעניק לכם חווית בישול מושלמת.

טאבון גז גם לבית – דקורטיבי ומשולם

היום ניתן לרכוש גם טאבון גז לבית, כל חובבי האפייה שמעוניינים לאפות בתוך הבית ולהרגיש כמו פעם מוזמנים להשיג טאבון גז בעיצובים חדשניים ויפים שיכולים להשתלב בכל מטבח מודרני! טאבון הוא גם פריט עיצובי שמעניק סגנון למטבח ומכתיב את כל הטון העיצובי.

אז היכן רוכשים?

היום תוכלו לרכוש מתקני בישול ואביזרי גינה לבישול ומטבח במקומות רבים, אך לא כל מקום מציע את הטוב ביותר, האיכותי והמקצועי ביותר. את כל מגוון המוצרים תוכלו להשיג ב- MY OUTDOORS, חברה שמציעה מטבחי מטבח בעיצוב מודרני וחדשני, כמו כן את מגוון האביזרים למטבח גינה שלכם.

כל חזות המטבח בגינה תשדרג את הבית ואת חווית האירוח. חשוב להשקיע בטוב ביותר על מנת שיחזיק לאורך שנים ושתוכלו ליהנות כל פעם מחדש מחוויה גסטרונומית שמשלבת את כל החושים אצלכם בחצר הפרטית.