מירי בון

ההכרות ראשונה שלי עם מירי בון היתה, כשחלקנו שתינו, מקום של כבוד-"עונות שכנות" בספרה הנפלא "חיים ים תיכוניים" של ליאת הדס.

מירי קיבלה את עונת האביב ואנוכי את עונת הסתיו-נפגשנו בהשקת הספר. מירי שוחחה עם חברה בטלפון ואשרה באזניה, שכרגע נמצאת בחצר המטבחים MY OUTDOORS לצד מטבח החוץ שבחרה למקם ולבנות בחצר ביתה.

כך נודעה לי הבחירה בנו, כבדרך אגב. מאותו רגע, ובכל שלבי התכנון, הקסם הקלילי, וה"אגביות" של מירי, שכולה אביב מאיר עיניים, הכתיב ביד רמה את ה"איך", ואת ה"מה".

כאושיית בישול בריא, ומלכת הסדנאות, בחרה מירי למקם את מטבח החוץ, ביציאה ממטבח הבית, לצד סוכת גפן אינטימית, ולאורך גדר חיצונית ארוכה התוחמת מרחב חוץ פעיל, של בריכה ולצידה רצועת ארוח שאינה עולה על 4 מטר רוחב.

באמצעות מטבח חוץ ארוך וגבוה, הצליחה לתחום לתחום ולהגדיר את מרחב החוץ הבייתי, לנצל באופטימליות רצועה צרה, גם לבישול וגם להסבה לאורך שולחנות בר ניידים מבית MY OUTDOORS.

המטבח והשולחנות שומרים על הדר מאופק וצנוע, הנותן הרבה כבוד לטבע, ולסביבה. המטבח מרחף מעל ריצוף בזלת, ומשולבים לצידו ועליו טאבון BRAVO של 450c, קמאדו גריל big green egg וכיריים ניידים.

שתפו