אודות

ברוכים הבאים ל
MY OUTDOORS - מטבחי חוץ מעוצבים

חווית אירוח מושלמת​

מטבח חוץ של MY OUTDOORS הוא המעטפת המושלמת לאירוח חוץ, נינוח, טבעי, שמח, חוצה גילאים ומקרב לבבות ששואב את מראהו ותפקודו מהמושג- "הכל פתוח".

בחרנו להכניס את השמחה לגינה ולחוץ, כשיגרה. לרענן ולחדש מסורות ותרבות חיי חוץ מקומיים שהיו כאן מאז ומתמיד, תוך התאמה לאקלים הים תיכוני.

0 +

שנות ניסיון

0 +

פרוייקטים הושלמו

למה כדאי לכם לעבוד איתנו

ב MY OUTDOORS  בחרנו להכניס את השמחה החוצה, כשיגרה. לרענן ולחדש מסורות ותרבות חיי חוץ מקומיים שהיו כאן מאז ומתמיד, תוך התאמה לאקלים הים תיכוני. בחרנו להפוך את חווית אירוח החוץ בארץ לאסתטית, נגישה, נינוחה ונטולת מאמץ, גם לקנה מידה ביתי.

סיבה 1

הסבר קצר על סיבה 1

סיבה 2

הסבר קצר על סיבה 2

סיבה 3

הסבר קצר על סיבה 3

סיבה 4

הסבר קצר על סיבה 4

חווית אירוח בייתית

פורצת דרך

היי אני מיכל, מייסדת והבעלים של MY OUTDOORS,

מאז ומתמיד עולם הבישול והאירוח היה עבורי מוקד של חשק, אהבה והנאה.
עם הקמת חברת MY OUTDOORS, נתתי למושג "הכל פתוח" להנחות אותי בתהליך פיתוח עולם החומר והתוכן הבונה את חווית הבישול ואירוח החוץ.

החל ממטבחי החוץ הפתוחים שלנו, העשויים מודולים של בטון ויוצרים מרחב מוגדר אך פתוח המאזן בין פנים וחוץ, תוך יצירת חוויה פשוטה, נגישה ונינוחה.

דרך האוסף בחנות המקוונת שלנו המאחדת תחת קורת גג אחת אוסף של אביזרים, כלים וציוד נושאיי חותמת איכות, אסתטיקה, תחזוקה פשוטה, המזמינים לעשייה. אותם אספתי ואיתם בישלתי ואירחתי במשך יותר מ 20 שנה ב"כד-קפה" וב"חגיגה בכפר".

"מקור ההשראה שלי נובע מהרצון לטפח ולהקנות ידע, ציוד, אבזור וליווי בהטמעת המטבח בשגרת היומיום שלכם"
מיכל קורן

בחרתי במטבחי החוץ עשויים בטון של המותג ההולנדי WWOO להיות העוגן המושלם למימוש הרעיון.

מטבח החוץ של WWOO מבוסס על רעיון מודולרי התוחם את מרחב החוץ בהתאמה מושלמת למיקום ולצרכים. המטבח עשוי אלמנטים מבטון בלבד, היצוקים בתבניות ייחודיות, שעליהן נרשם הפטנט. האלמנטים מושחלים כאבני לגו לעמודי הבטון.

הבחירה באורך המטבח, גובהו וסוג הפונקציות שיכלול, הם בחירה אישית שלך, כשיחידת הבסיס של אורך 1.5 מטר הוא הקוד המיוחד למוצר.

מוכנים להתחיל את הפרוייקט שלכם?

בואו נהפוך את המחשבות והחלומות שלכם למציאות